Adisyon Sistemi Nedir?

Günümüzde birçok yiyecek firmasının sıklıkla kullandığı adisyon sistemi menü yönetimini ve ücretlendirmesini sağlamaktadır. Son teknoloji yazılımlar ile birlikte kasa işlemlerinin kolaylaşmasını sağlayan bu sistem kasiyerlerin hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlamaktadır.

Sistem içerisinde ise firmanın sağladığı bütün yiyecek ve içecek menüleri bulunmaktadır ve hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır. Her müşteri için ayrı bir bölüm bulunması ile ortaya herhangi bir karışıklık da çıkmamaktadır. Tamamen pratik ve kolay bir sistem olması ile günümüzde birçok gıda işletmesinde kullanılmaktadır.

Kuyruk Oluşmasını Önler

Gayet kullanışlı ve uzun ömürlü olması ile uzun vadede herhangi bir arıza çıkarmamaktadır. Restoranların kasalarında bulunan bu sistem kendi cihazı ile çalışmaktadır. Dokunmatik ekranı ile birlikte hızlıca işlem yapılmasını sağladığı gibi müşteri kuyruğunun da oluşması engellemektedir.

adisyon sistemi

Eski Tip Adisyonlardan Daha Kullanışlıdır

Eski tip adisyon kullanımından hem daha kullanışlı hem de daha güvenlidir. Eskiden masalara bırakılan adisyon kağıtları zaman zaman karışabilmekte hatta kaybolabilmekteydi. Şimdi ise kasa numarası ile kayıt edilen adisyonlar birçok restoranın rahat etmesini sağlamaktadır.

Adisyon olarak bilindiği gibi pos sistemi olarak da anılmaktadır. Kasada bulunan bilgisayara kurulan bu sistem ile birlikte sistemin kullanımı yapılabilmektedir. Restoranların bu dijital adisyon sistemine geçmesi son derece kolaylık sağlamıştır. Dijitaldeki hatanın neredeyse sıfır olduğunu düşünürsek zarar ya da karışıklı gibi durumların ortaya çıkması da neredeyse mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir