Araç Kiralamada Yeni Dönem

Araç fiyatlarının artması ile beraber oto kiralama hizmetlerine gösterilen ilgi bir hayli artmıştır. Bunun bilincinde olan Beşkonaklar Rent A Car firmamız 2000 yılında Malatya rent a car sektörüne giriş yapmıştır. 20 yıla yakındır sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren firmamız hem günlük araç kiralama hem de filo kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Deneyimli bir ekibe sahip olan beskonaklarrentacar.com özverili ve dürüst çalışmalarına sizlerde hayran kalacaksınız. Bünyemizde hizmetinize sunduğumuz araç filomuz son derece geniş olup, araçlarımız son model özellikler taşımaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için araç filomuzu sürekli yeniliyoruz. Müşteri memnuniyetine en üst düzeyde değer veren ekibimiz, isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Kiralamayı düşündüğümüz araçlarımız en fazla 3 yaşında olmaktadır. Ayrıca araçlarımızın her biri kaskolu olarak teslim edilmektedir. Firma olarak Malatya oto kiralama ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Dilerseniz araçlarınız için bebek koltuğu da talep edebiliyorsunuz.

Her konuda daima yanınızda olmaya çalışan ekibimize 7/24 canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz. Canlı destek ekibimizden araçlarımız ve kiralama koşullarımız hakkında geniş bilgiler alabilirsiniz. İşlemlerinizi internet üzerinden yaparak online rezervasyonunuzu birkaç tıklama ile yapabilirsiniz. Her konuda daima destek olan firmamızı tercih ederek ekonomik araç kiralama avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir