Avşa’da Kiralık Ev Fiyatları

Avşa Adası tamamen tatil konseptine bürünmüş bir adadır. Adım başı Avşa kiralık ev seçenekleri karşınıza çıkmaktadır. Her biri dayalı döşeli olan avşa adası evlerinde kendi evinizin konforu ve rahatlığını hissedebileceksiniz.

Ucuz ve ekonomik tatilin adresi olan Avşa Adası özellikle kiralık ev fiyatları ile dikkat çekmektedir. Fiyatlar genellikle gecelik üzerinden kişi sayısına göre belirlenmektedir. Tatil için avşa adasına gittiğinizde kendi zevk ve isteklerinize uygun bir ev kiralayabilirsiniz. Market ya da pazardan alışverişinizi yaparak evinizin mutfağında her türlü yemeği de hazırlayabilirsiniz.

Kiralık ev Avşa Adası’nda konaklama için tek seçenek değildir. Ada çok sayıda otel, pansiyon ve motel bulunmaktadır. Tüm bunlar sitemizde avşa otelleri altında sizlere sunulmaktadır. Otellerin, pansiyonların ve kiralık evlerin tüm bilgilerini sitemizde bulmanız mümkündür. Görsel resim, adres, telefon ve fiyat bilgileri için siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası’nı tatil planlarınız arasına almanız için pek çok neden bulunmaktadır. Mayıs ayından Ekim ayının sonuna uzun bir tatil dönemi Avşa Adası’nda sizleri beklemektedir. Uzun plajları, güneşi, eğlence mekanları, mükemmel restoranları ile Avşa Adası siz tatil severleri beklemektedir. Güzel ve unutulmaz bir yaz tatili için siz de Avşa Adası’nı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir