Canlı Okey En İyİ Nerede Oynanır?

Canlı okey oynamak isteyenlerin son zamanlardaki en uğrak adresleri arasında okeyy.net sitesi bulunmaktadır. Sitenin diğer okey oyunlarına göre oldukça farklı olması, sosyal bir ortam içermesi ve seviyeli bir düzeyin bulunması sebebiyle hızla büyümekte olan bir site konumuna gelmiştir. Site içerisinde arkadaşlarınız ile toplu bir şekilde giriş yaparak aynı masada oyun oynama şansı bulunmaktadır.

Toplu giriş yapılarak oyun oynama şansını bu güne kadar hiçbir site üyelerine sunamamış bu konuyu ilk defa okey sitesi düşünerek hayata geçirmiştir. Site içerisinde her sitede bulunduğu gibi tek kişilik girişler bulunmaktadır. Site içerisinde uygun bulunan odalardan birisine girerek oyun oynamak bu şekilde de mümkün olmaktadır.

Farklı Okey Odaları

Okey Odaları içerisinde klasik olarak bilinen okey oldukça pdpüler olarak oynanmaktadır. Bunun yanı sıra farklı bölgelerde oynanan ve sevilen okey oyunları da site içerisinde bulunmaktadır. Bu şekilde okey oyunları üzerine nasıl bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine hizmet vermektedir.

Site içerisinde okey flood programı olarak adlandırılan oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu program sayesinde sitenin kuraları içerisinde bulunan artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar için devre dışı bırakılmıştır. Uygulama genel anlamda sitenin sohbet üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu tarz kullanıcılara göre tasarlanmıştır. Site içerisinde sohbet etmek ve arkadaşlık edinmek maksadı ile gelenlerin sayısı oldukça fazladır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir