CE Beglesi Nedir ve Nasıl Alınır?

Kalite standartları çerçevesinde 1985 yılında AB ülkeleri tarafından benimsenen standartlar sistemidir. Firmalar aynı standartlarda ürün ya da hizmet ürettiğini kanıtlamak için iso 9001 ve benzeri belgeler almaktadır. Bu belgeleri almak hiçbir şekilde zorunlu değildir. Tamamen firmaların hedef, politika ya da tercihlerine bağlıdır.

Söz konusu belgeleri alan firmaların ürün ya da hizmetleri yüksek kalitededir anlamı taşımamaktadır. Buna karşılık kalite yönetim sistemleri belli bir standart çerçevesindedir diyebiliriz. Almayı düşündüğünüz ce belgesi için firmamız her türlü danışmanlık desteğini sağlamaktadır. Ce belgesi almak için ilgili ürünle ilgili bir dosya hazırlanması gerekiyor. Söz konusu teknik dosya içerisinde ürünle alakalı tüm bilgiler bulunmalıdır. Ürün içeriği, boyutları, fabrika üretim kontrol sistemi dosya içerisinde yer almalıdır.

Oldukça uzun ve karmaşık bir süreç olan dosya hazırlama aşamasında bireysel hareket etmemelisiniz. Bu noktada profesyonel destek alıyor olmanız süreci hem kolaylaştıracak, hem de hızlandıracaktır. İhtiyacınız olan profesyonel destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylar ve belge alma süreçleri hakkında her türlü bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir