Çelik Kapı İmalatı

Yaşam alanlarının güvenliği ve estetiği için çelik kapısı seçimi ön plana çıkmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz villa kapısı ve buna benzer çelik kapılar yüksek teknoloji sistemine sahip üretim tesislerimizde gerçekleşmektedir. Sorunsuz, birinci sınıf kaliteye sahip, TSE standartlarında ve 10 yıl firma garantisi ile satışa sunulan çelik kapılarımız sizleri beklemektedir.

Tasarım aşamasında işinin uzmanı olan tasarımcılarımız görev yapmaktadır. İmalat aşamasında ise hem villa, hem de apartman kapısı modelleri en iyi şartlar altında üretilmektedir. Üretim tesislerimiz her türlü teknolojiye sahiptir. Çelik kapıların imalatında en iyi kaliteye sahip olan malzemeler tercih edilmektedir. Bu malzemeler çeşitli kotrollerden geçirilmekte ve çelik kapı imalatında kullanılmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesi dışında uygun fiyatlı olması da tercih edilme nedenlerinden biridir. Özellikle fabrika çıkış fiyatına çelik kapı satışı yapıyor olmamız bizi bir adım öne çıkarmaktadır. Satışını en uygun fiyatlarla yaptığımız kapıların montaj hizmetini de firma olarak biz veriyoruz. Teknik personellerimiz sorunsuz bir kapı montaj hizmeti vererek ürünün teslimatını sizin kullanımınıza sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir