Çok Okuyan Değil Çok Gezen Bilir

Balkan Turumuz Sırasında 15 Farklı Şehri Gezdiriyoruz.

Bir zamanlar Osmanlı toprakları olan Balkan ülkelerinde kültürümüzden çok fazla eser görebilirsiniz. Atalarımızın Dünya’ya kültürel miras olarak bıraktıkları bu eserleri yerinde görün, gezin, rehberlerimiz eşliğinde tarihini dinleyin. Balkan turu sırasında Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Avusturya, Çekya, Slovenya, Hırvatistan, Bosna-Hersek, Karadağ, Makedonya ülkelerini geziyoruz. Bu turla, geniş bir coğrafi yelpazeye yayılmış olan Balkan ülkelerinin 15 farklı şehrini gezme olanağı bulacaksınız.

Orta Avrupa Turu’nda Kültür Ve Sanat Başkentlerini Geziyoruz.

Orta Avrupa’nın kültür ve sanat başkentleri olan Viyana, Budapeşte ve Prag’ı Orta Avrupa Turu dahilinde geziyoruz. Bu turda geçmişe yolculuk yaparak, bu harika şehirleri rehberlerimiz eşliğinde keşfediyorsunuz. Tuna Nehri, Budapeşte’yi ikiye ayırmıştır, dünyada çok az şehrin içinden deniz ya da nehir geçmektedir. İşte Budapeşte şanslı şehirlerden bir tanesidir.

Flamenko Dansları’nı İzlemeye Bayılacaksınız.

İspanya’nın en büyük bölgesi olan Endülüs’te Sevilla, Granada, Gordoba  gibi şehirler bulunmaktadır. Endülüs Bölgesi, İspanya’nın güneyine düşmektedir. İspanya denilince aklımıza ilk gelenlerden biri olan Flamenko Dansı, Endülüs topraklarında doğmuştur. Endülüs turu sırasında Flamenko danslarının eşlik ettiği gecelerde, fırfırlı etekleri, rengarenk kıyafetleriyle dans eden kızları izlemeye bayılacaksınız. Granada yakınlarındaki Sagramonte’de Çingene şovunu sakın kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir