Edremit Nakliyat Hakkında

14 Yıllık tercübesi ile günümüz de evden eve nakliyat konusun da ileri düzey şirketlerden Edremit Nakliyat evlerinizi hızlı, güvenli ve ekonomik bir biçimde taşımaktadır. Son yıllarda oluşan nakliyat işlemlerin de yüksek fiyatlar veren bazı şirketler müşterilerin canını sıkmaktadır.

Bu konuya çözüm bulan şirket ekip çalışması ile sizlerin ev eşyalarını güvenli bir şekilde taşıma işi görmektedir. Edremit üzerinde fazla nakliyat şirketinin olmaması da aynı gün içerisinde nakliyat işini yavaşlatmaktadır. Fakat 10 adet mevcut aracı sayesinde eş zamanlı 10’dan fazla ev taşıması yapabilecek kapasiteye sahipler.

Şirket 14 Yıllık tercübesi boyunca 800’den fazla ev taşıması yaptığını bildirdi. Özellikle asansör taşımacılığı açısından da birçok şirketin kabul etmediği bu asansörlerin taşıması da şirket içerisinde yer almakta. Bu güne kadar 100’den fazla asansör taşımacılığının yapıldığı belirtiliyor.

Balıkesir’de Nakliyat

Bir çok gelişmiş şehirlere göre Balıkesir’de nakliyat açısından sorunlu bir şehirdir. Özellikle firmların yüksek fiyat talep edip işleri geciktirmesi de buna örnektir. Fakat Edremit Evden Eve Nakliyat sloganıyla yola çıkan şirket kısa sürede Edremitlilerin sevgisini kazandı. Krumsal hizmetlerimiz hakkında da https://edremithuzurnakliyat.com/kurumsal adresinden bilgi alabilirsiniz.

Ev taşımanın zorlandığı bu dönemler de hızlı ve pratik bir taşıma sistemi olan şirketin her gün farklı yerlere nakliyatı gerçekleşiyor. Asasör taşımacılığı da yaptığı belirtilen şirketin 20’den fazla çalışanı bulunmakta. Şirketim Balıkesir şehirinin genlinde de faaliyetlerini sürdürmekte olduğuğu da belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir