Estetik ve Güzel Gülüşler

Tüm ağız ve diş sağlığı konularında yardımcı olmak amacıyla kurulan polikliniğimizde tüm hastalarımıza profesyonel ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana temel amacımız, bizi tercih eden hastalarımıza gülüşünü geri kazandırmaktadır. Gülüşlere engel olacak derecede ağrıya neden olan 20 lik diş sorunlarına kliniğimizde çözüm bulunuyoruz. Toplamda 4 tane olan 20 lik dişlerin her birinde sorun görülmeyebilir. Bu durumda sorunlu olan dişler belirlenir ve gerekli görülen tedaviler uygulanır.

İlk muayene hizmetlerimiz ile 20 lik dişlerin kontrolü sağlanarak, diğer dişlere olan etkileri değerlendirilmektedir. Ayrıca yine ağızda yarattığı sorunlar varsa bunlar tespit edilir. Yapılan tespitlerin sonucunda 20 lik diş çekimi işlemine karar verilir. Kişiye daha konforlu bir gündelik yaşam sunmak için çekim işlemlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Normal diş çekimi yöntemi ile çekilemeyecek dişler için 20 lik diş ameliyatı öneriyoruz. Diş etlerinin iltihaplanması, çıkacak yer bulamayan gömülü 20 lik dişin diğer dişleri etkilemesi gibi sorunlar nedeni ile cerrahi işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde uyguluyoruz. Hem ameliyat sürecinde hem de sonrasında konforlu bir deneyim yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir