Genç Kalmanızı Sağlayan Hizmetlerimiz

Günümüzde kadınların ve erkeklerin en çok yakındığı sorunların başında, yaşın ilerlemesine bağlı olarak artan kırışıklıklar gelmektedir. Kişilerin rahatsızlık duymasına neden olan bu sorunların çözümü için İstanbul’da kliniğini açan Op. Dr. Cahit Vural, çağımızın popüler uygulamalarından H100 aşısı konusunda profesyonelliğini konuşturmaktadır. Uygulamamızın temel amacı, kırışıklıkları yok etmek ve cilde kaybettiği nemi kazandırmaktır.

Kolay bir cerrahi işlemlerden olan ameliyatsız yanak inceltme yöntemi son zamanlarda popülerleşmiştir. Elmacık kemiğinin daha da belirginleşmesini sağlayan yanak inceltme ile yüz hatları da ince bir görünüme kavuşturulmaktadır. Yanakların tombul ve yüzün yuvarlak görünmesine neden olan yağlardan kurtularak, hayallerinizdeki yüz tipine kavuşabilirsiniz.

Vücudun belirli bölgelerinde toplanan yağlar da en büyük sıkıntıların başında gelmektedir. Estetik açıdan kötü bir görünüm oluşturan bu durumdan lipomatik ile kurtulacaksınız. Vücudunuza estetik bir dokunuş sağlayan doktorumuz, estetiğini mucizevi etkilerini yaşamanıza yardımcı oluyor. Bu uygulama sonrasında yağ alımının etkisi ile vücuttaki sarkmalar giderilmektedir. Tedavisi zaman alan selülitlerde ise belirgin derecede bir azalma görülmektedir. Tamamen profesyonel bir şekilde uygulanan hizmetlerimiz için uygun fiyat fırsatları da sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir