İnternetten İçerik Kaldırma Hizmetleri

Eğer bir markaysanız veya şirket sahibiyseniz, ya da kişisel olarak internette yapılan bazı haberler sizi olumsuz etkiliyorsa, her iki şekilde de sizleri bu durumdan kurtaracak olan adımları atmaktayız. İnternetten haber kaldırma konusunda yardımcı olacak ekiplerimiz sayesinde bu dertten kurtulacaksınız. Arama motorlarında çıkan ve sizler için hoş olmayan birtakım fotoğraf, video veya haberlerin yok edilmesini sağlıyoruz.

Bu gibi durumlarda 7/24 online destek almak ve silinmesini istediğiniz içerikleri bizlere ulaştırmak için https://www.distile.com.tr/internetten-icerik-ve-kaldirma-dilekcesi-cozum-mudur sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yetkili olan profesyonel firmalarımız sayesinde internetten içerik kaldırma problemlerinizin ortadan kaldırılacağını görmüş olacaksınız. Bu konuda işinin uzmanı olan kişilerle tanışabilir ve tüm kanallarda bulunan haberlerin yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için ve markalarınız adına çeşitli zararlara yol açacak olan faktörlerin de yok olmasına olanak verebileceksiniz.

Belirli bir hedef kitleniz varsa, arama motorlarında bulunan ve gerçek olmadığını savunduğunuz içerikler sizleri ve bu haberleri okuyan kişileri rahatsız edebilir. Bu nedenle haber kaldırma hizmetlerimize göz atabilir ve en uygun şartlarda hizmet vermekte olan ekiplerimizden bu konuda yardım alabilirsiniz. Yalnızca olumsuz haberlerle ilgili olarak değil, izinsiz paylaşılan tüm içerikler ve fotoğraflarla ilgili olarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir