İstanbul Oto Çekici

  İnsanın kendi aracının olması ve istediği yere istediği zaman ulaşım sağlaması kaliteli yaşam olgularında olsa da, yol da kalmak gibi bazı üzücü durumlarla da karşılaşmak mümkündür. Çeşitli arıza sebeplerine bağlı olarak yolda kalan araçlar için, yol yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu İstanbul bölgesinde, yolda kalan araçlar için İstanbul araç yol yardım hizmeti veren firmamız, faaliyetlerini kesintisiz olarak yürütmektedir. 

   Kurulduğu günden beri, İstanbul oto çekici ve yol yardım hizmetleriyle yolda kalmaya son dedirtecek kalitede hizmet veren şirketimiz, ihtiyaç anında olay yerine en yakın oto kurtarıcıyı yönlendirmektedir. Kalite asla tesadüf değildir prensibiyle hareket eden ekibimiz, gerek hususi, gerek ticari gerekse ağır ticari araçların yol yardım ihtiyacında müşterilere 7/24 destek sağlamaktadır. Yılın dört mevsimi, tüm arazi şartlarına uygun araç filosuyla, yolda kalan araçlara gerekli yardım en kısa sürede sağlanmaktadır. 

    Şirketimizin kullanıcılara sağladığı yol yardım hizmetlerinin kapsamı oldukça geniştir. Akü ve yakıt takviyesi ile, lastik hasarı ve çilingir hizmetleri konusunda, yolda kalanların ihtiyaçlarına uygun çözümlerle kurtarıcı yardım sağlanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir