Karton Bardak Üretimi

Koresan Firması tüm Türkiye’ye karton bardak teknolojisinde yenilikler ve yüksek kalite sunmaya devam ediyor. Firmamız bünyesinde karton bardak konusunda tüm dünya standartlarında ürünler bulabilir ve toplu siparişleri en uygun fiyatlardan verebilirsiniz. Tüm müşterilerimiz için en uygun fiyat garantisini en yüksek kalitede ürünlerle sunmakla beraber karton imalatının her alanında destek sağlamaktayız. Özellikle yıllardan beri bu alanda vazgeçilmez firmalardan birisi olmamız dolayısıyla binlerce memnun firmayla iş birlikteliğimizi sürdürmekteyiz.


Koresan firması toplu  karton bardak satışı yapmanın yanı sıra aynı zamanda karton bardak hammaddesi de sağlamaktadır. Özel olarak imal edilen Finlandiya ve Japonya’dan gelen hammadde kaynakları, üstün Kore Teknolojisi ile Koresan tarafından düzenlenerek tüm müşterilere hammadde olarak sağlanabilmektedir. Bu yüksek kaliteli karton bardak hammaddesi ile sizler de oldukça sağlam ve şık görünüme sahip bardak üretimi yapabilirsiniz. Koresan Ambalaj olarak benzer işlemlerimizi yaptığımız gibi karton bardak hammaddesi de sağlayarak tüm Türkiye’ye 3 renkli baskı kesim makinalarından çıkan binlerce renkli ve farklı desenlerde ürün sunulmaktadır.


Üretimin her alanında pay sahibi olan firmamız karton bardak makinası satışı da gerçekleştirmektedir. Tüm üretimi kendi bünyenizde yapmak istiyorsanız dünya standartlarında, Kore Teknolojisi ile yapılan bu makinaya sahip olabilir ve üst düzey tasarruf elde ederek dakikada 55 adete kadar bardak üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir