Konforlu ve Kaliteli Araçlarımız İle Hizmetinizdeyiz

Firmamız 20 yıldır Malatya araç kiralama sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektöre Beşkonaklar kalitesi ile yenilikler getiren ve hizmet ağını sürekli geliştiren firmamız, ihtiyacınız olan aracı en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Araç kiralama sektörüne farklı bir soluk getiren ekibimiz, müşterilerin beklentilerini analiz ederek en doğru şekilde yanıt vermektedir.

Kalabalık ailelere yüksek ebatlı araçlar, kurumsal firmalara filo kiralama ve yakıt tüketimine göre farklı araçlar sunan Malatya oto kiralama firmamız, ihtiyaçlara tamamen uygun olacak hizmetler sunmaktadır. Firmamız bünyesinde her bütçeye uygun olacak araçlarımız mevcuttur. Sürekli yenilenen araçlarımız en fazla 3 yıllıktır.

Hem şehir içi hem de şehir dışı araç ihtiyaçlarınız için Malatya rent a car hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ancak araçlarımızın yurtdışına çıkarılması kesinlikle yasaktır. Firmamıza gelerek beğendiğiniz aracı tercih ettikten sonra bir araç kiralama sözleşmesi imzalanmaktadır. İmzalama esnasında kiralama ücreti peşin ya da kredi kartı ile alınmaktadır. Aracın modeline, yaşına ve özelliklerine göre ödeyeceğiniz ücret değişse de, firma olarak müşterilerimize daima ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir