Kredi Kartları İle Avantajlı Alışverişler

Teknoloji ile hayatımıza giren ve hayatımızdan çıkmayı düşünmeyen 3 şey sayacak olsak cevapların % 90’ı cep telefonu, bilgisayar ve kredi kartı olurdu herhalde. Artık günümüzde kredi kartı kullanmayan kalmadı desek yeri var. Ama kaçımız bu kredi kartlarının tüm avantajlarından istifade ederek kullanıyoruzdur?

10 kişiden biri belki kartının tüm avantajlarını ve indirimlerini takip eder ve kullanır. Diyelim ki Bonus kart sahibisiniz. Kartınız ile ilgili bütün kampanya ve indirimleri tek bir siteden öğrenmek istemez miydiniz? Sitemizde Bonus kartın tüm kampanyaları güncel olarak bulunmaktadır.

Kart Sayesinde Avantajlı Market Alışverişleri

Kredi kartının sağladığı birçok indirim imkanı vardır. Son yıllarda bunun en çok karşılaştığımız örneği ise market indirimleri. Bazı anlaşmalı market ve bankalar bir kampanya oluştururlar. Anlaşmalı olan markette doğru kredi kartıyla ödeme yaparsanız indirim talep etme şansına sahip olursunuz.

Bazı uygulamalar ise puan toplama usülüne göre ilerliyor. Bunun en bilinen örneği World kart. World kart kullanarak World puanı kazanırsınız. Ne kadar çok puan kazanırsanız o kadar fazla indirimden ve kampanyadan yararlanma hakkı elde edersiniz.

Kredi kartlarının avantajları burada saymakla bitmez. Asıl mesele zamanında bu kampanyaları öğrenebilmek. Bunun için de tek yapmanız gereken sitemizi ziyraet etmek. Sitemizde birçok bankanın indirim ve kampanyaları yer alır. Ve bütün kampanyalar en ufak değişiminde bile anında güncellenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir