Online Ödeme Yapmanın En Güvenilir Yolu

Dünya genelinde 20.000’den fazla sitede kullanılan Paykasa, e – ticaret ve diğer birçok sitede ödeme seçenekleri arasında yer alan bir karttır. Kredi kartı ya da banka kartına benzerlik gösterse de, birçok konuda bu kartlardan ayrılmaktadır. Site olarak bu konuda hizmet vermemizin tek amacı, internet ortamında yaşayacağınız olumsuz ve güvensiz alışverişlerden sizleri kurtarmaktır. Bu sayede bizi tercih eden siz değerli kullanıcılarımıza sorunsuz bir deneyim ile ödeme seçeneği sunuyoruz.

Elektronik para olarak da bahsedilen bu sistemi kredi kartı kullanmayan ya da kart bilgilerini internet üzerinde paylaşmak istemeyen kişiler daha çok tercih etmektedir. 112paykasa.com olarak tüm kullanıcılarımızı güven altına alıyoruz ve alışverişlerinde güvenli ödeme işlemleri gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Güvenliğinizi teminat altına alan sitemiz, profesyonel çalışmaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Tek kullanımlık bir ön ödemeli kart olan Paykasa’yı dünyanın birçok noktasında yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Kişisel bilgileri koruma altına alan bu sistem ile bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi önlenmektedir. Piyasadaki sitelere göre çok daha uygun fiyatlar sunan sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir