Piezo Burun Estetiği Riskli Mi?

Son zamanlarda yaygın bir şekilde tercih edilen piezo burun estetiği yöntemi riskli mi diye merak edenler olabilir. Tam donanımlı olarak hizmet veren estetik merkezimizde meme büyütme ve farklı estetik hizmetleri verilmektedir. Bu yöntemin riskleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Söz konusu yöntemle yapılan işlemlerin sonunda kısa süreliğine koku kaybı yaşama riskiniz bulunmaktadır. Merkezimizde yapılan piezo burun estetiği operasyonlarında bu riskler minimum seviyededir. Geçici bir problem olan koku kaybı burun fonksiyonlarının bozulmasıyla ilgili değildir. Bunun dışında çok ufak şişlik ve morluklar ortaya çıkabilmektedir. Bu tip durumlarda çok kısa süre içerisinde kendiliğinden geçmektedir. Özellikle klasik burun estetiği yöntemlerine göre bu tür riskler çok düşük orandadır. Genel olarak bu yöntemin riskleri çok azdır. Sıfır risk içerisinde yapılan işlemlerin sonunda kısa süreli ve basit problemler yaşanmaktadır.

Estetik ve güzel görünen buruna sahip olmak artık hayel değildir. Estetik merkezimizi ziyaret ederek size uygun olabilecek operasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm estetik işlemleri ve fiyatlar hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir