Promosyon Ürünlerimiz

Kırtasiye ve diğer alanlardaki ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi adına promosyon ürünlerimiz ile hizmetinizde olduğumuzu bilmelisiniz. Firmamız birçok ürünün pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Böylece müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Ürün çeşitliliğimizin oldukça fazla olduğunu hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Firmamızın şubesine gelerek her alandaki gereksinimlerinizi temin edebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Satışını yapmakta olduğumuz ürünleri web sitemizde görmeniz mümkündür. Ayrıca web sitemizden yaptığımız satışlar neticesinde de müşterilerimize belli oranda indirim yapmakta olduğumuzu unutmamalısınız. Sattığımızdan ürünlerden bazıları olarak ajandaları, kalemleri, duvar saatlerini ve anahtarlıkları belirtebiliriz. Bu ürünlerin birçok marka ve model seçeneği bünyemizde yer almaktadır. Programınızı firmamızdan satın alacağınız ayrıntılı ajandalar vesilesiyle yapabilmektesiniz. Bunun yanında şık ve sade özellikli duvar saatlerimizi alarak evinize ya da iş yerinize koyabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek birçok ürünü indirimli fiyatlardan satın almanız mümkündür. Özellikle müşterilerimiz www.kuzeypromosyon.com/promosyon/promosyon-kalem-155 kategorimizden inceleyebileceğiniz promosyon kalem seçeneklerimize sıklıkla yönelmektedir. Hediyelik ve günlük kullanım anlamında kalemler sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerimizin bütçelerine uygun kalem fiyatlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu sayede şık bir kaleme sahip olarak iş yerinizde kullanabilirsiniz.

Ödeme işlemlerinizi kapıda veya internetten üzerinden halledebilirsiniz. Bunun için Kuzey Promosyon web sitemize üye olmanız yeterli olacaktır. Kart bilgilerinizi girdikten sonra ödemenizi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Böylece ürünlerimiz ve hizmetlerimizle alakalı merak ettiklerinizi de sorma imkanını yakalayacaksınız. Promosyonları takip ederek ürünlerimizi daha uygun fiyatlı şekilde alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir