Rinoplasti Ameliyatı İçin Doğru Adres: İstanbul Rinoplasti Kliniği!

Günümüzde birçok insan, yaşamış olduğu burun problemlerinde, nefes alma güçlüğünde ya da burun şekil bozukluklarında bir estetik operasyon geçirmeyi istemektedir. Hem görünüm hem de kullanım açısından daha sağlıklı bir buruna kavuşmak isteyen bir çok insan, uzman ve başarılı bir RİNOPLASTİ DOKTORU araştırmasında bulunmaktadır. İstanbul Rinoplasti Kliniği’nde hastaları için hizmet veren doktorumuz Dr. Öğretim Üyesi Tamer Haliloğlu ise rinoplasti konusunda uzman olan ve oldukça başarılı operasyonlara imza atan bir hekim olarak tanınmaktadır.

Her Hastası Kliniğinden Memnun Ayrılıyor!

Sektörde oldukça uzun zamandı hastalarının her türlü problemine çözüm üreten Dr. Haliloğlu, şekil bozukluğu olan burunların yüz hatlarına uygun olarak daha sağlıklı bir görünüme kavuşturulmasını sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra burun eti, geniz eti ya da kırık kemik gibi çeşitli nedenlerle burnundan nefes alma konusunda güçlük çekenler için de RİNOPLASTİ ameliyatı gerçekleştiren Dr. Haliloğlu, hemen hemen her hastasının kliniğinden memnun olarak ayrılabilmesini sağlamaktadır.

Dr. Haliloğlu ile Beklentilerinizi Karşılayın!

Dr. Öğretim Üyesi Tamer Haliloğlu, şekil bozuklukları için uygulamış olduğu rinoplasti ameliyatının yanı sıra, yaşanan fonksiyonel problemler için de ekstra olarak Septoptasti ameliyatı da yapabilmektedir. Bu sayede hastasının burnu ile hem şekil hem de fonksiyon itibari ile herhangi bir sorun yaşamamasına da yardımcı olabilmektedir.

İstanbul Rinoplasti Kliniği’nde uzman hekimimiz ameliyat öncesi hastalarının taleplerini dinlemekte ve bu doğrultuda bir tedavi sağlayabilmektedir. Sizlerde rinoplasti ya da genel olarak burun ameliyatı ile alakalı bilgi edinmek isterseniz, kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir