Sitemiz İle Güncel Kalın

Alevi Haber, Alevilikle ilgili değerler kapsamında habercilik yapan bir paylaşım sitesidir. Ünlü Alevi ozanları, Alevi köyleri, Aleviliğin bilinmeyen yönleri ve Alevilik inancı ile ilgili bilgiler ve gündeme dair diğer haberlerle ilgili pek çok paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz.

Site içerisinde önde gelen Alevi insanlar ve aileler ilgili haberler yer almaktadır. Ayrıca ünlü bilim insanlarının, siyasetçilerin ve iş adamlarının, Alevilik mezhebi ile ilgili yorumlarına ve görüşlerine yer verilmektedir. Ayrıca Alevi sanatçılar ve halk ozanlarının hayatları, türkülerinin hikayeleri ve örnek davranışları ile ilgili paylaşımlar yapılmaktadır.

Alevi Haber’de Sadece Alevilik Üzerine Paylaşımlar Mı Yapılıyor?

Alevi Haber sitesinde yapılan paylaşımlar sadece Alevilik üzerine yapılmamaktadır. Ayrıca dünyaya, Türkiye’ye yönelik haberler, kişilerin kendilerini geliştirebilecekler bilim ve sanat haberleri, eğitim ve öğretime dair içerikler de paylaşılmaktadır.

Sitemizde paylaşılan içeriklerin tamamı, Alevilik mezhebinin önde gelen yazarları tarafından dini ve kültürel değerlere uygun bir şekilde yapılmaktadır. Günümüzde hizmet veren en büyük Alevi  haber ajansı olarak paylaşılan içeriklerin tamamı tüm inançlara saygılı bir şekilde yapılmaktadır.

Sitede paylaşılan haberlerin tamamıyla ilgili görüş ve düşüncelerinizi, içeriklerin hemen altında bulunan yorum kısmından tüm okuyucularla paylaşabilirsiniz. Herhangi bir etnik, siyasi, dini veya kültürel değere hakaret etmeksizin her türlü yorum yapmak serbesttir. Beğendiğiniz haber ve paylaşımları sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilir, bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir