Teknolojik ve Yüksek Çözünürlük Videowall Modelleri

Videowall teknolojisi son zamanlarda hayatımızda yer edinen özel bir teknoloji türüdür. Birçok alanda kullanılan bir teknoloji olan Videowall fiyatları, kullanım yerine, ekran boyutuna, çözünürlük kalitesine, ışık şiddetine, parlaklığına bağlı olarak değişmektedir. İhtiyacınızı karşılayacak olan teknolojiye ve özelliklere sahip olan videowall modelleri ile işleyişi daha pratik ve daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Güvenlik amaçlı üst düzey teknolojiye sahip olan videowall fiyatları sahip olduğu teknolojik özelliklere göre farklılık gösteriyor. Günümüzde tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör işletmelerinde de gördüğünüz videowall teknolojisi yaygın olarak güvenlik amaçlı olarak kullanıldığı için hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Teknolojik Özellikli Kiosk Modelleri

Dokunmatik teknolojisini hayatımıza sokan kiosk modelleri bilgi panoları, totemler ve yönlendirme cihazları olarak hayatımızda yer edinmiştir. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz kiosk fiyatları kullanım amacına göre değişen, sahip olduğu teknolojiye göre farklılık gösteren fiyatlara sahiptir. Fiyat ve kullanım bilgisi için www.eio.com.tr/kiosk-fiyatlari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hassas dokunmatik ekranlara, yüksek çözünürlüklere, özel aydınlatma sistemlerine sahip olan kioskların fiyatı, kullanım yerine göre farklı ölçülere bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. İşletmeniz için ihtiyaç duyacağınız duvar tipi, sabit, ayaklı, kapı kenarı, mobil kiosk modelleri sahip olduğu teknolojilere göre farklı türlere sahiptir.

Teknolojik açıdan birçok konuda size avantaj sağlayan ve insan gücü kullanımında avantaj sağlamanızı sağlayan kiosk modelleri alış veriş merkezlerinde bilgi ekranları, müzelerde totem ve bilgi panoları, iş yerlerinde hizmet ekranları olarak kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir