Farklı Bir Oto Test Merkezi: Oto Harita

Bahçelievler oto ekspertiz olarak hizmet veren firma kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Araç alırken daima yanınızda olarak sizlere sürdürülebilir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak hizmet sunmaktadır. Birçok firmaya nazaran üstün hizmet anlayışı ile ayrılmaktadır.

 

Geniş Hizmet Portföyü

İstanbul’un birçok ilçesinde faaliyet gösteren firma bakırköy oto ekspertiz olarak da hizmetlerine devam etmektedir. Farklı ilçelerde yürütülen faaliyetler ile müşterisinin daima yanında olmaktadır. Bu sistem ile kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Farklı yerlerdeki şubeler ile sizlere sürekli olarak destek olmaktadır.

 

Sunulan Hizmetler

Aracınızı farklı açılardan izleyen firma detaylı bir şekilde inceleme yapmaktadır. Hizmet alanları şöyle sıralanabilir:

 

– Fren Testi

– Araç Altı Kontrol

– Diagnostik Kontrol

– Süspansiyon Testi

– Yanal Kayma Testi

– Boya ve Kaporta Testi

– Motor Performans Testi

 

Kalite Politikası

Müşteri memnuniyetine azami önem veren firma müşterisine hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmamak için faaliyet göstermektedir. Sunduğu teknik destek hizmetleri ile bilgi paylaşımına önem vermektedir. Aradığınızda ulaşabileceğiniz bir müşteri destek hattı bulunmaktadır.

 

Hangi Şubeler Hizmet Vermektedir?

– Zeytinburnu

– Yeşiltepe

– Yenidoğan

– Veliefendi

– Telsiz

– Sümer

– Seyitnizam

– Nuripaşa

– Merkezefendi

– Maltepe

 

Neden Ekspertiz?

Aracınızı ekspertize getirerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Ayrıca aracınızın herhangi bir sorunu var ise yapılan testler sonucu ortaya çıkmaktadır. Firma tarafından otomatik makineler ve uzman ekipler sayesinde detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Aracınızın sorunları bir rapor halinde sizlere sunulmaktadır.

Related posts

Leave a Comment