Güvenilir Asus Servisi Arayanlara İdeal Alternatif

Yeni nesil laptop ve notebook teknolojisinin bir numaralı markası Asus, tüm modelleri ile hem kurumsal hem de bireysel kullanım alanlarındaki ihtiyaçlara yanıt veriyor. Tüketicilerin kullandıkları Asus markalı notebook/laptop modeli fark etmeksizin ihtiyaç duydukları profesyonel destek ise Ankara’ da Asus Servisi ile sunuluyor. Uzman ekibi, gelişmiş servis altyapısı ile tüm teknik donanım ve yazılım sorunları için profesyonel servis hizmetleri sunuyor.

Ücretsiz Arıza Tespiti

 

Asus cihazlarında yaşanan tüm teknik veya yazılımsal sorunlara ilişkin yapılan başvurularda arıza/sorun kaynağının tespiti için uzman ekiplerce testler gerçekleştiriliyor. Yapılan tüm testler tamamen ücretsiz ve onarım işlemini kapsamıyor. Yapılan kontrollerde tespit edilen arızalar için kapsamlı rapor sunumu gerçekleştiriliyor. Arıza onarımı için gerekli olan müdahaleleri ve maliyetlerini de içeren bu rapora tüketicinin onay vermesi durumunda hemen onarım işlemlerine geçiliyor.

Aynı Gün Asus Arıza Onarımı

 

Tüm Asus markalı laptop ve notebook modellerindeki tüketicinin onay verdiği onarım işlemleri aynı gün içerisinde sağlanmaktadır. Kurumsal veya kişisel bilgisayarın aynı gün içerisinde ilk günkü performansında kullanımının sürdürülebilmesi sağlanıyor. Asus Teknik Servisi geniş stok yapısı sayesinde değişmesi gereken parçalar dahi aynı gün değişiyor. Spesifik ve stok durumu sorunlarında ise 2 iş günü içerisinde onarım süreci tamamlanmaktadır.

Asus Garantili Servisi

 

Servis uygulamaları kapsamında yazılım sorunları veya teknik donanım arızaları için yapılan her bir müdahale için kurumsal güvence dahilinde garanti desteği de veriliyor.

Related posts

Leave a Comment