İstanbul’da Marangoz Tercihiniz

İstanbul ilçelerinden birisi olan Maltepe içerisinde marangoz hizmeti ihtiyacı zaman içerisinde olabilmektedir. Maltepe Marangoz İşleri hizmeti vermekte olan firmamız ile tüm üretim, kurulum, tamir, montaj, kapı problemlerinin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Maltepe içerisinde birçok hizmet veren firma bulunmaktadır. Bu firmalardan farkımız uzun süreli edindiğimiz tecrübe ve önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasıdır.

Yapılmakta olan işler içerisinde genel tasarımlardan son zamanlarda popüler olanlarından, klasikleşmiş olan modellelere kadar tüm çeşitler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerin talep etmiş oldukları özel tasarımlarında üretimi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Maltepe Marangoz İşleriaçısından büyük bir işçilik ve hassasiyet ile işleriniz yapılmaktadır.

 

Tamirat İşlemleri

Firmamız yeniden tasarım noktasında göstermiş olduğu başarıyı kullanmakta olduğunuz ürünlerin tamiratı noktasında da göstermektedir. Her türlü mobilyalarınızın tamiri en uygun koşul ve şartlarda yapılmakta ve zamanında müşterilere teslimatı yapılmaktadır.

Tamirat işlemleri ile birlikte buzdolabı, çamaşır makinası gibi ürünlerin evde kullanıldıkları yerlerin büyütülmesi veya küçültülmesi gibi işlemler de yapılmaktadır. Bakım ihtiyacı bulunmakta olan ürünlerin bakımı ürünlerin özelliklerine göre hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fiyat noktasında Maltepe içerisinde en uygun denilebilecek fiyat politikası ile siparişler alınmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verilmekte ve bu prensip içerisinde hareket edilmektedir.

Alınan veya hizmetinden istenilen sonuçların ortaya çıkmadığınıdn emin olunan işlemler için firma ile iletişime geçilerek çözüm üretilmesi istenebilmektedir. Verilmiş olan hizmette eksik veya kusur bulunması durumunda her hangi bir sorgulamaya mahal vermeden işlemin yenilenmesi firma tarafından mümkündür.

Related posts

Leave a Comment