Kalite Ve Şık Çoraplar

Çoraplarınızda kalite ve şıklıktan ödün vermeyenlerdenseniz sizler için en doğru adres Yeni Şenel Çorapları. Çorap deyince akla gelen ilk firma olan Yeni Şenel uzun yıllardır sektörde varlık gösteren ve kaliteli hizmetleri ile her geçen gün daha da büyüyen bir firmadır. Özellikle kadın çorap modelleri ile büyük ilgi gören Yeni Şenel firması penti çorap konusunda da ayrıca hassastır. Çorapta kalitenin adı olan Yeni Şenel firmasına sizleri de bekleriz.

 

Yeni Şenel Çorapları

 

Kadın, erkek, çocuk, bebek ve daha birçok kategoride çorap bulabileceğiniz bir firma olan Yeni Şenel firması sizleri için daha iyi hizmet vermek adına her gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Oldukça profesyonel bir firma olan Yeni Şenel firması dürüstlüğü ile de sizleri kendine hayran bırakacak. Girdiği her pazarı daha da geliştiren Yenil Şenel her daim sizlere daha iyi hizmet vermek için uğraşmaktadır.

 

Yeni Şenel Çorap Çamaşır SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. firması 1998 yılında kurulmuş olup sektördeki ilk yıllarında sadece toptan satışlar yapmıştır. Sonrasında 2009 yılında perakende satışa da başlayan Yeni Şenel firması o günden bugüne her geçen gün daha da büyümeyi başarmıştır.

 

Yeni Şenel firmasında bulabileceğiniz tek şey çorap değil. Kadın erkek iç giyim ve tayt modelleri ile Yeni Şenel firması sizler için hizmet vermekte. Ayrıca yılbaşı için düzenlenmiş yılbaşı reyonu da sizler için hizmet vermekte.

Related posts

Leave a Comment