seviyeli sohbetMAGAZİN 

Kelime Düzenleme Oyunu Nasıl Oynanır?

Kelime bulmaca gibi oyunlar her zaman popüler olmuştur. Özellikle kelime dağarcığını geliştirmek isteyen kişiler, kelime bulmaca oyunlarında vakit geçirmekte ve vakit geçirirken de eğlenmektedir. Peki, bir de kelime türetme oyunundan bahsetsek nasıl olur? Kelime türetme oyunu, karışık olarak verilen harflerden anlamlı bir kelime oluşturmaya denir. Kelime türetme oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey sohbetleyiz.com adresine girmeniz olacaktır.

Seviyeli sohbet sitesi olan sohbetleyiz.com, canlı radyo dinlerden kelime türetme oyunu oynamanıza imkân sağlamaktadır. Şifre yazmadan yalnızca bir kullanıcı adı belirleyerek sisteme giriş yapabilir, sağ menüde kelime kanalına girerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar doğru bilirseniz o kadar da puan alırsınız.

 

Seviyeli Arkadaşlıklar ve Oyunlar

 

Normal Chat sitelerine bakıldığında, pek de hoşunuza gitmeyecek konuşmalar görebilirsiniz. Ancak sohbetleyiz.com ile seviyeli sohbetin yanı sıra uzman bir ekip göreceksiniz. Bu uzman ekibin tüm yöneticileri, alanında gelişmiş sistemleri iyi derecede bilmektedir. Bu sayede kesinlikle cinsellik veya argo konuşmalar görülemez.

Online sohbet ile yalnızca muhabbet etmiş olmazsınız. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ menüden oyun kanallarından birine girerek kelime bulma, türetme gibi oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sitenin kullanışlılığı bununla da bitmiyor. Hoşunuza gitmeyen kişileri engelleyerek onları görmeyebilirsiniz. Ayrıca sağ üst köşeden Nickimi Kaydet diyerek de bundan sonraki girişlerinizde hesabınızı anımsatmayı tercih edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment