trafik sigortası işlemleriYAŞAM 

Online Araç Sigortası

Yeni bir araç satın aldıysanız yaptırmanız gereken araç sigortası için en uygun fiyatların sizlere sunulduğu sigortaa.com adresinde zengin paketler sizleri bekliyor. Araç sigortası için 26 farklı sigorta firmasının vermiş olduğu fiyatları sizlere sunarak alternatif seçenekler sunan site de ayrıca sigorta satın aldığınızda mini onarım paketleri de alabiliyorsunuz.

Araç sigortası ile birlikte kasko yaptırabilir, konut sigortası, DASK, yol yardım, sağlık sigortası ve seyahat sigortası gibi tüm sigorta ihtiyaçlarınız için ekonomik fiyatlar alabiliyorsunuz. Online olarak araç sigortası alabildiğiniz sitemizde yapmanız gereken aracınızın plaka bilgileri, belge numarası, kimlik numaranızı girerek sigorta teklifi almak. Size sunulan teklifler içerisinden çalışmak istediğiniz firmayı seçebiliyorsunuz.

Zorunlu Trafik Sigortası

Araç için zorunlu olarak yaptırılması gereken trafik sigortası kaza anında karşı tarafın maddi hasarını karşılayan bir sigorta türüdür. Sitemizden yaptıracağınız trafik sigortası ile hem bütçenizi sarmadan sigorta yaptırabiliyorsunuz hem de hasarsızlık indirimi alıyorsunuz. İhtiyacınız olması durumunda 7/24 iletişime geçebileceğiniz sigorta firmaları ile hem kendinizi hem de çevrenizdekileri güvence altına almış oluyorsunuz.

Online trafik sigortasını almak istediğinizde kredi kartınızı kullanarak taksit seçeneğine sahip olduğunuz gibi evraklarınızda ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırılıyor. Hasar dosyanızın takibini yapan Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerini sizlere sunan sigortaa.com sitesi sigorta poliçeniz kapsamında kame araç hizmetini de sizlere sunuyor. En iyi fiyat garantisi ile sigorta poliçesi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment