YAŞAM 

Sahte Medyumlar ile Mücadele

Kendilerini medyum olarak tanıtan pek çok dolandırıcı, insanların umutları üzerinden para kazanmayı amaçlıyor. Bu insanlar, kendilerinin özel yeteneklere sahip olduğunu söyleyerek, gerçek bir medyum ile görüşmek isteyen insanların sorunlarını önemsemeyerek, üzerlerinden para kazanmaya çalışıyorlar. Dolandırıcı medyumlar ile mücadele edebilmek için, kullanıcılar Sahte Medyumlar sitesi üzerinden birbiriyle fikir alışverişi yapıyor.

Sahte Medyumlara Karşı Birlik

İnsanlar Sahte Medyumlar aracılığı ile yaşadıkları medyum deneyimini birbirleriyle paylaşarak dolandırıcı olan medyumları tespit edebiliyor. Bu sayede sorununa çare olması için medyum ile görüşmek isteyen insanlar, medyum olmayan insanlar ile görüşmüş olmuyor. Kandırılmalarını ve verilen hizmeti burada diğer insanlarla paylaşabiliyor ve birlik olarak bu dolandırıcı medyumlar ile mücadele edebiliyorlar. Avusturya medyum gibi konularda dahi fikir sahibi olabilmeniz bu site ile mümkün.

Dünyanın her yerinde kendisini medyum olarak tanıtan insanlar, pek çok yardım arayan insanı mağdur ediyor. Bu insanlar tarafından dolandırılan mağdurlar, başkalarının dolandırılmaması için bu platform altında görüşlerini paylaşabiliyorlar. Medyumluğun ne olduğu gibi durumlar hakkında da fikir sahibi olabileceğiniz bu site aracılığıyla, derdinize çare olabilecek medyumu dolandırılmadan bulabilirsiniz.

Medyum Enerjisi

Medyum olmayan kişiler hakkında deneyimlerini anlatan insanlar, dolandırıcıların medyumlukla uzaktan yakından alakası olmadığını açıkça bu site üzerinden beyan ediyor. Bu sayede karşınıza çıkmış ve kendisini medyum olarak tanıtan herhangi bir kişinin medyum olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Medyumluk, özel yetenekler sayesinde, kişilerin, diğer insanlara yardım etme amacıyla yapılır. Bunu yapmayan insanlar, sadece paranızı almak istiyordur ve bu site sayesinde bu insanları ayırt edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment